Nasıl Çalışırız ?

İhtiyaç analizi
ve fiyatlandırma

Malzeme seçimi ve tadilat işlemi

Bakım
ve tamamlamak

Hayal Tadilat & Dekorasyon


Banyolarınız Modernleşsin

Son zamanlarda banyo yenilemek ev dekorasyon modasında vazgeçilmez parçası oldu. Eski banyolarınız pırıl pırıl ve yepyeni trend renklere bürünürken bu anın keyfini çıkarmak istemez misiniz? hayaltadilat.com sitesi uzman bir kadronun hizmetlerini sağlayan bir platformdur. Firma profesyonel kadrosu ile banyolarınızın son trende uygun hale gelmesini sağlıyor. Tadilat ve dekorasyona ilişkin profesyonel bir hizmet anlayışına sahip firma siyah ya da kırmızı renkleri dahi mükemmel bir ustalık ile uyguluyor.


Ofis Dekorunuz İle Fark Yaratın

Ofislerin dekorasyonu hem çalışanlar hem de müşteriler için son derece önemlidir. Ofislerinizin zamanla tadilat isteyen noktaları onarılıyor ve ofis dekoru anlamında yenilikçi dokunuşlar sağlanıyor. Özellikle müşterileriniz ve çalışanlarınız için harika dinlenme ve bekleme köşeleri yapılıyor. Ayrıca ofis dekorasyonu açısından vazgeçilmez olan fayans ve seramikler son moda ofis dekoru trendine uygun hazırlanıyor.


Mutfaklarınızda Trend Bir Hava Yakalayın

Ev dekorasyonu için belki de en önemli alanlar mutfaklardır. Çünkü mutfaklar için dekorasyon mutfak dolaplarından aydınlatmaya kadar her ayrıntıyı kapsar. Firma mutfak dolapları için istenen her ayrıntıyı sağlıyor. Üstelik klasikten renkliye, country tarzdan eskimeye kadar son trend akımlar da uygulanıyor. Eğer mutfaklarınıza ilişkin tesisat probleminiz var ise başka bir firma ile daha anlaşmanıza gerek yok. Çünkü bu firma dekorasyon hizmetleri yanında tesisat hizmetleri de sağlamakta. Siz yalnızca mutfağınızda istediğiniz akımı söyleyin ve gerisine karışmayın. Çok kısa bir sürede son trend kullanışlı ve harika mutfaklar sizi bekliyor olacak. Ayrıca laminant parke ve amerikan kapı gibi tercihleriniz de bulunuyor ise doğru adrestesiniz. Çünkü firma dekora ve tadilata dair her ayrıntıya hakim.


Her türlü tadilat ve dekorasyon hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz


  • hayal tadilat
  • hayal tadilat
  • hayal tadilat

Hayal Tadilat & Dekorasyon

Ev ya da ofislerimiz zaman zaman yenilik isteyebilir. Eskimiş olan dekorasyon yenilendiğinden ortamda sinerjinin tam anlamıyla tavan yaptığı bir atmosfer oluşur. Aynı zamanda evler için tadilat ne kadar önemli ise iş yerleri için de o kadar önemlidir. Çünkü iş yerleri prestijini korumak zorunda olan kurumsal yerlerdir. Bu nedenle yeniliklerin takip edilmesi ve uygulanması çoğu zaman şarttır. Ayrıca dekorasyonun uzman ellerden çıkması hem kullanım alanını büyütür hem de daha verimli köşeler sağlar.

Hizmetlerimiz;
Ev, Ofis Tadilatı
Mobilya Montaj
Korniş Montajı
Lake - Amerikan Kapı
Mutfak - Banyo Dolabı
Boya - Badana
Fayans - Kalebodur
Cam Balkon Sistemleri
Stor, Zebra Perde Montajı
Tablo, Ayna Montajı
Avize Montajı
Cafe, Restoran Tadilatı
Mağaza Tadilat ve Dekorasyon
Alçıpan Asma Tavan

Referanslarımız


İletişim


Tel: 0505 990 4670
Adres: Ümraniye/İstanbul
Mail: info@hayaltadilat.com

İstanbul'un tüm bölgelerinde tadilat ve dekorasyon hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.

Pazartesi - Pazar 7/24

Call Now ButtonTıkla Ara-0505 990 4670