Ümraniye Parkeci

Tadilatlar ve dekorasyonlar hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Ev, iş yeri ya da herhangi bir mekânın güzelleşmesi ve onarımı için o işin uzmanlarından hizmet alınması şarttır.

 İstanbul’da Ümraniye sınırları içinde ve haricinde hizmet veren firmamız sizleri memnun etmekten büyük şeref duyacaktır.

Ümraniye Parkeci Hizmeti

Ümraniye parkeci
Ümraniye parkeci

 Ümraniye parkeci ihtiyacınız olduğu anda iletişime geçebilirsiniz. Görüşmelerimiz başladığı anda ilk olarak düzgün ve doğru bir analiz ile mekânın malzeme ihtiyacı ortaya çıkarılır. Bu ihtiyaca göre fiyatlandırma uygulanır.

 Bütün bu işlemler yapıldıktan sonra Ümraniye parke döşeme uzmanları uygun malzeme seçimi yaparlar. İşlerimiz sağlamlık ve kalite öncülüğü esas alınarak yürütülmektedir. Tadilat yapılacak mutfak, banyo ya da iş yeri için Ümraniye parke ustası hizmetinizde olacaktır.

 İşlemlere başlamadan önce yapılan analizler sonucu tadilatın ne kadar süre alacağı önceden belirtilir. Tam zamanında teslimi yapılır. Herhangi bir gecikme olmaması için Ümraniye parke döşeme ekibi olarak tüm özveriyi göstermekteyiz.

 Ümraniye Parke Ustası

 Ülkemizde hizmet alımı sırasında bazı şüpheler olabilmektedir. Yapılacak iş ve onu yapacak olan usta seçiminde kararsız kalma gibi durumlar olabiliyor. Fakat Ümraniye parke döşeme ekibi son derece özenli ve kaliteli hizmet vermektedir. Bu konuda yapılan tadilatlar sonrası hizmetimizle desteklemekteyiz.

 Yaşadığınız ortamların göze hoş gelmesi, sizleri yaptığınız işlerde daha başarılı hale getirecektir. Mutfağınızın son derece şık dekore edilmesi, sizlere mutfağın içinde sürekli yemek yapma isteği doğurabilir. Ortamların güzelleşmesi için dekorasyon ve tadilat istediğiniz ortamı Ümraniye parke ustası üzerine teslim etmektir.

 Ümraniye Parkecinin Sağladığı Avantajlar

 Karşılıklı saygı, sevgi ve güven çerçevesi içinde istenilen hizmetleri yerine getirmekteyiz.

 Bizimle iş yaparak;

 -Marangozluk,

 -Cam balkon,

 -Mutfak dolabı,

 -Korniş,

 -Mobilya montaj alanlarında tek yerden ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz.

 Ümraniye parkeci tecrübesi ile verilen işi sorunsuzca halledecektir. Siz sadece istediğiniz ve arzuladığınız seçeneği bizlere belirtin ve rahatınıza bakın.

 Dekorasyon İçin Sunulan Hizmet Çeşitleri

Ümraniye parkeci
Ümraniye parkeci

 Ev ve iş yerlerinizin göze hitap etmesi ve sizlerin mutlu bir hayata merhaba demeniz için birçok seçeneği Ümraniye parke döşeme olarak barındırmaktayız.

 Mutfak için cam balkon düşünüyorsanız;

 -Kayar katlanır cam balkon,

 -Kayar sistemli cam balkon,

 -Üstten askılı cam balkon,

 -Motorlu çalışan cam balkon çeşitleri bulunmaktadır.

 Balkon camlarda nelere dikkat etmeniz gerektiği de yine uzman çalışma arkadaşları tarafından sizlere tüm samimiyetleri ile belirtilecektir. Cam balkonlar da en önemli sorunlar balkonun içinin görünmemesidir. Bu konuda sizlere önerilen filmli camları tercih edebilirsiniz.

 Direk olarak cam tercihinde ise temperli camları kullanmanız tavsiye edilir. İmalat sırasında geçtiği işlemlerden dolayı sağlamlığı ve kalitesi üst düzey bir cam türüdür. Bu nedenle yapılan dekorasyonun uzun yıllar sağlıklı biçimde kendisini koruması için tercihlerinize dikkat etmelisiniz.

 Marangozluk İşlemleri

 Mutfaklarınızın iç düzeninden şikâyetçi iseniz ve yenilik istiyorsanız mimarlarımız ve ustalarımız hizmetinizdedir. Mutfağınızın büyüklüğü ve harcanmak istenen miktar doğrultusunda sizlere yaptığı analizleri sunar ve tercihinize bırakırlar. Sizlerin her türlü isteğine cevap verecek şekilde teknolojik donanıma sahip olarak kendimize güveniyoruz.

 Mutfakta sıkıntı çekilen durumlardan bir tanesi de küçük alanlara çok malzeme sığdırılması gerekliliğidir. Bu nedenle yeni tasarımlar ile mutfağınızı olduğundan daha kullanışlı hale getiriyoruz.

 Ümraniye parke ustası ve ekibimiz verdiğiniz kararlar neticesinde istenilen hizmeti en kısa zamanda bitirip teslim edecektir.

 Montaj İşlemleri

 Ümraniye parkeci mobilya montaj ekibimizde sizler için hizmete hazırdır. Almış olduğunuz demonte ürünler için kurulum sırasında sizlere yardımcı olmaktayız. Bu kurulum sadece yeni aldığınız demonte ürünler için değil, taşındığınız zaman da yine sizler ile birlikte oluyoruz.

 Montajı yapılan ürünlere örnek verecek olursak;

 -Gardrop montajı,

 -Banyo mobilyaları için montaj,

 -Tv ünitesi kurulumu,

 -Bebek odası için alınan mobilyalar,

 -Koltuk ya da koltuk grupları için montaj işlemleri yapılmaktadır.

 Ümraniye Parkeci

 Sonuç olarak Ümraniye parkeci her zaman ve her yerde hizmete hazırdır. Sürekli olarak müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Karşılıklı ilişkilerde özenle davranılır. En iyi fiyatlarla yanınızda olmaya devam edeceğiz. Hizmetlerin ardından bize tekrar ulaşabilme imkânına her zaman sahipsiniz. Her hangi bir sıkıntıda ya da görüş ve önerileriniz için kapımız her zaman siz çok değerli müşterilerimize açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara-0505 990 4670