Cevizli MarangozCevizli Marangoz

Hayal Dekorasyon, İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet veren Cevizli marangoz firmasıdır.

Tamir ve tadilat işlerinde dürüstlük, karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti temel amaçlarımız içindedir. Önemli olan hızla değişen zaman ve teknolojiye ayak uydurmak, gelen isteklere doğru ekip, personel ve bilgiyle cevap verebilip, sahip olunan tecrübeyi, müşteriye en iyi şekliyle aktarabilmektir. Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışında olan bir firma görüşümüz vardır.

Bir Cevizli marangoz firması olan iş yerimizin değişmez prensibi, daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyattır. Üretimde başarı, hizmette dürüstlük en önemli özelliklerimizden biridir. İmalatta yenilikleri sürekli olarak takip edebilmek, yüksek teknolojiye bağlı kalarak, hızlı ve sıfır hata prensibiyle çalışmak ve tüm ihtiyaçlara sorunsuz cevap vermek temel ilkemizdir. Firmamız mobilya, korniş montaj, mobilya kapı ve mobilya mutfak konularında hizmet vermektedir.

Cevizli MarangozMobilya Montaj ve Tamiri

Firmamız Cevizli marangoz firması olarak mobilya kurulum, mobilya montaj, mobilya ustası ve mobilya tamir hizmetleri vermektedir.

Tüm markaların mobilyalarının montajı ve kurulumu yapılmaktadır. Kapılardaki kilit, sürtme gibi sorunlar, mobilyaların ev içinde yer değiştirmesinden doğan montaj problemleri, menteşe, çekmece, ayak, kulp gibi tüm aksesuarların değiştirilmesi, sandalye, masa, sehpa tamirleri, kapıların cam ve ayna bölümlerinin değiştirilmesi, bulaşık makinesi için tezgah altı yeri açma, buzdolabı yeri açma ve büyütme, mutfak tezgahını ve mutfak dolaplarını değiştirme yaptığımız işler arasındadır. Ayrıca Cevizli marangoz ofis ve mobilyalarınızın montaj, tadilat ve tamir edilme işlerini yapmaktadır. Otellere de hizmetimiz mevcuttur, otellerin odalarındaki tüm mobilyalar ve kapılar için montaj, bakım, onarım işleri yapılmaktadır. Montajda markası, modeli ne olursa olsun, bekletmeden, gün vermeden aynı gün içinde kurulum yapılmaktadır.

Ahşap mobilya tamiratında cila da önemli bir yer tutmaktadır. Cila, mobilyaları, doğal ahşap görünümünü koruyarak, müşterinin talep ettiği tonda transparan renklerle uygulanan koruyucu uygulamadır. Parlak, mat ve ipek mat olmak üzere üç parlaklık derecesini yansıtan vernikler bulunmaktadır. Ahşap mobilyalarda zemin zımparalanıp, dolgu malzemeleri uygulanıp, dolgu malzemeleri zımparalanıp, temizlik ve kontrol uygulamaları yapıldıktan sonra parlak cila uygulaması yapılır ve ahşap mobilyalar eski halini alır. Bu işlem ustalık ve tecrübe ister. Çok farklı boyama ve vernikleme teknikleri vardır.

Ev veya iş yerinizde bozulan, kırılan, ayarsız, kırık, yamuk mobilya ve aksesuarlarınız evinizden alınıp, eski haline getirilip, yüzde yüz müşteri garantisi prensibiyle size teslim edilmektedir.

Cevizli MarangozMobilya Kapı ve Mutfak Dolabı İmalatı

Mutfak ve mobilya kapı imalatında, tecrübeli mimar kadromuz ve gelişmiş bilgisayar programlarımız sayesinde müşterilerin isteği doğrultusunda üretim yapılmaktadır. Mutfak kullanıcısının istekleri ve bütçesi doğrultusunda fonksiyonel, akıllı ve en uygun çözümler sunulmaktadır. Dinamik ve deneyimli kadromuz, müşterilerin her türlü isteklerine cevap verecek şekilde, teknolojinin tüm imkanlarından da yararlanarak imalat yapmaktadır. Cevizli marangoz firmamızda mutfak ve banyo dolaplarının yanı sıra mobilya iç oda kapıları, portmanto, ray dolap, giyinme odaları da yapılmaktadır.

Mutfaklarını yenilemek isteyen müşterilerin isteklerine göre, modern tasarımlı modellerin yanı sıra mutfak, çok fazla miktarda eşyayı depolama zorunluluğu da olan bir kullanım yeri de olduğundan, depolama alanı fazla olan mutfak modellerine de yer verilmiştir. Yani mutfaklar yalnızca göze hitap etmekle kalmayıp işlevselliği de hitap etmelidir. Bunun dışında mutfakta enerji tasarrufu ve hareket alanı konuları da mutfak tasarımın da önemlidir. Küçük mutfaklar için küçük mutfak dolabı modelleri tasarlanmakta, fonksiyonel, çok amaçlı mutfak modellerinde çekmeceli, kapaklı, raflı mutfak dolapları yapılmaktadır. Bunun dışında çok amaçlı mutfak dolapları kategorimiz de bulunmaktadır. Bu kategoride ek, seyyar, pratik, küçük, tekli ve mini mutfak dolapları yer almaktadır.

Mutfak dolaplarında işlev kadar kalite de önemlidir. Dolap seçimlerinde kaliteli ve su geçirmeyen malzemeler kullanılmaktadır. Mutfak dolaplarının sürekli olarak silinme mecburiyeti nedeniyle, kolay silinen, yağ tutmayan, silindiğinde iz yapmayan dolap kapakları tercih edilmektedir. Bir diğer husus da dolapların sürgülü ve kulplarının keskin kenarlı olmamasıdır.

Ev iç kapıları imal kategorimizde ise, kapılar isteğiniz doğrultusunda masif kapı, amerikan kapı, sürgü kapı, katlanır kapı gibi geniş bir model ve renk yelpazesi içinde, en kısa sürede, özel imalatla yapılmaktadır. Cevizli Marangoz ürünleri içerisinde bütçenize ve mekanınıza uygun kapı seçimleri yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize başvurmanız yeterlidir.

Değerlendirme
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara-0505 990 4670