Ekonomik Fiyatlar ile Kartal Korniş

Ev ve ofis değişimlerinde öncelikle yapılması gereken işlerinde başında bazı tadilat işlemleri gelmektedir. Kullanımdan kaynaklanan arızaların yanında, kendi dekorasyon özelliklerini mekana yansıtmak için de tadilat gerekmektedir. Sahip olunan ev kullanılmış veya yeni bir konut olsa da, içerisinde bazı dekoratif değişikliklerin yapılması gerekir. Bu tür işlemlerin başında kapıların, pençelerin, ıslak zemin olarak tabir edilen banyo, mutfak ve koridorların zemin ve duvar tadilatları gelmektedir. Ayrıca yeni perdelerin takılması için Kartal korniş montajı ekibimiz bütün odalardaki kornişleri sökerek yenilemektedir.

İstanbul’da tüm ilçelere ve çevre illere tadilat hizmeti veren firmamız, evlerde ve ofislerde anahtar teslimi tadilat işi yapmaktadır. Tadilatların hepsi projelendirilmiş olarak hazırlanır ve konut sahibinin beklentilerine cevap verecek şekilde yapılandırılır. Özellikle kullanılacak mobilya ve aksesuarlarla bütünleşik bir dekoratif görünüm oluşturmak önceliğimizdir. Kişilerin özel veya işletmelerin kurumsal kimliklerini yansıtacak renk, desen ve boyutlarda tercihler yapılmaktadır.

Kartal Korniş
Kartal Korniş

Kaliteli Kartal Korniş Montajı

Eviniz veya iş yeriniz için özel tasarımlı kornişleri, estetik yapıya herhangi bir zarar vermeden montajlıyoruz. Evin dekor yapısına uygun Kartal korniş modelleri uzman elemanlar tarafından montajlanıyor. Pratik kullanım özelliğine sahip olan kornişler de kalite bakımından farklıdır. Firma olarak kaliteli ve sağlam kornişleri tercih ediyoruz. Bu sektörde kalitesiz ürünler kısa sürede deforme oluyor ve kırılıyor. Bu nedenle firma olarak korniş kalitesine dikkat ediyoruz.

Perdeye dair ne varsa servis hizmetimizin kapsama alanına giriyor. Servis ekibimiz deneyimli olmakla birlikte hızlı ve etkili yöntemleri tercih ederek hareket ediyor. Zaman kaybı yaşamadan ve herhangi bir aksaklık meydana gelmeden istediğiniz Kartal korniş montaj işlemini kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Servis hizmetinin ilk aşamasında öncelikle randevu almanız gerekiyor. Randevu alma işlemi esnasında kimlik bilgileri, adres bilgileri ve son olarak iletişim bilgileri güncel bir şekilde verilmelidir. Ayrıca talep edilen hizmet hakkında da gerekli bilgilerin not edilmesi gerekiyor. Kartal korniş servis hizmetimiz müşteri onayı ile hareket ediyor.

Kartal Korniş Fiyatı

Servis hizmetimizde müşterimizin boş zamanını tercih ediyoruz. Yani müşterimizin boş zamanı bizim için mesai zamanıdır. Tatil günleri dahil olmak üzere hafta sonları da hizmet veriyoruz. Adresinize gelmeden önce telefon açıyoruz ve evde olup olmadığınız teyit ediyoruz. Kartal korniş servisimiz kısa sürede adresinize geliyor.

Perde dünyasının her geçen gün gelişmesi ve yeni tasarımlarla piyasaya çıkması, servis hizmetini de etkiliyor. Yeni korniş modelleri ve perde modelleri servis ekibimiz tarafından takip ediliyor ve bu konuda çözüm odaklı hareket ediliyor.

Profesyonel Korniş Servisi

Perdenin duruşunu doğrudan etkileyen kornişler, uzman kişiler tarafından montajlanmalıdır. Göründüğü gibi kolay olmayan Kartal korniş montajında deneyim ve tecrübe önemlidir. Montaj işlemi ile uğraşanların ilk söylediği söz ‘göründüğü gibi değilmiş’ sözüdür. Kanalların ayarlanması, kornişin duvar ile arasındaki mesafenin dengeli olması ustalık isteyen bir konudur.

Ayrıca kornişin montajı esnasında plastik çivilerin çakılması da ustalık isteyen bir konudur. Perdenin estetik yapısını doğrudan etkileyen Kartal korniş tesviyesi oldukça zor bir iştir. Bu nedenle işi ustasına bırakmak gerekir. Zaman kaybetmeden evin estetik yapısına herhangi bir zarar vermeden korniş montajı yapan ekibimiz randevulu bir şekilde hizmet veriyor.

Korniş Sökümü ve Montajı

Kartal Korniş
Kartal Korniş

Daha önceden kullanılmış veya firma tarafından takılmış kornişlerin görünümü, boyutları veya kullandıkları malzemeler çoğu zaman yeni ev ve ofis sahiplerinin hoşuna gitmez. Zaten teknik personelimizin yapacağı incelemelerde kornişlerin değiştirilmesi önerilmektedir. İstanbul’un her iki yakasına Kartal korniş montajı personelimiz hizmet vermektedir. Kornişler tavana zarar verilmeden matkap dübelleri ile birlikte çıkarılmaktadır. Eski kornişlerin yerinde söküm sonrası iz, kırık veya çatlak oluşursa, bu yerler alçı ile kapatılarak düz bir zemin elde edilmektedir.

Korniş Modellerinin Seçimi

Ev ve ofislerin yapım tekniklerine göre pencere ve tavan yapılarında farklılıklar görülmektedir. Oval, kare veya üçgen köşeli pencere bölümlerine yeni mimari tasarımlarda sıklıkla karşılaşılmaktadır. Firmamız malzeme ve ekipman yönünden oldukça çeşitli ürünlere sahiptir. Çalışanlarımız her evin ve ofisin yapısına uygun ve kullanılacak perdelerin özelliğine göre farklı korniş seçimlerini önerecektir. Oval kornişlerle perdelere daha farklı şekil verilebilmektedir. Belirli yerlerde istenirse kesmelerle perde ilerleyişi durdurulabilir. Ayrıca Kartal korniş montajı hizmetlerimiz arasında mutfaklara aplik montajı, banyo ve tuvaletlere havalandırma tablalarının montajı bulunmaktadır.

Zebra ve Stor Perde Montajı

Ofislerde ve evlerde sıklıkla zebra ve stor perde kullanımı artmıştır. Korniş kullanmak istemeyen konut sahipleri için bu tür perdelerin montajı da Kartal korniş montajı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mekanizmaları ve montaj teknikleri aynı olan zebra ve stor perdeler itina ile istenilen pencerelere ve balkonlara rahatlıkla monte edilmektedir. Montaj süresi kısa olduğu gibi, fazla bir toz, kırıntı ortaya çıkmamaktadır. Gerek korniş montajında olsun, gerekte stor perdelerin montajında olsun oluşacak montaj artıkları çalışanlarımız tarafından temizlenerek ortamdan alınacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

Korniş değişimi ve zebra, stor perde montajları haricinde evinizde veya iş yerinizde farklı dekorasyon işlemleri yapmaktayız. Kapı ve pencere değişimleri, zemin döşeme, duvar alçı işleri ve boyama gibi imalat ve işçilik işlerinde güvenle hizmet alabileceğiniz firmamızı ön inceleme ve keşif için arayabilir, en uygun maliyetlerimiz ile bütçenizi zorlamadan tadilatlarını yaptırabilirsiniz.

Değerlendirme
[Toplam: 8 Ortalama: 5]

9 Comments

 1. Helin dedi ki:

  Kartal korniş montajı için ustaya ihtiyacınız varsa firma ile iletişime geçebilirsiniz. Dört odam için üçlü korniş montajı yaptılar. İşten anlayan bir firmadır. Güvenerek evinizi teslim edebilirsiniz. Bu zamanda böyle bir firma bulmak zor. Kaliteli malzemeler kullanıp temiz çalışan bir ekibe sahipler. Evimde bazı işlerde vardı. Onları da yaptılar. Teşekkürler.

 2. Necip dedi ki:

  Evimize 8 metre korniş montajı için görüştük. Her türlü konuda hizmet sağlamaktadırlar. Korniş takmak için geldiklerinde dolaplarımızın duvara sabitleme işinide yaptılar. Kornişleri kısa sürede gelip taktılar.

 3. Hasan dedi ki:

  Kartal AND Pastel sitesindeki evimizin kornişlerinin montajını yaptılar. 3 oda için korniş taktılar. Her çeşit montaj işlemi yaptıklarını öğrendim. Avizelerinde takılması gerekiyordu. Avizelerinde gelmişken montajını yapmalarını istedim. Güvenilir bir firmadır. Teşekkürler.

 4. Engin dedi ki:

  Royal Garden Kartal sitesinde korniş montajı için firma ile irtibata geçtim. Kartal korniş montajı ihtiyacınız varsa düşünmeden firma ile iletişime geçmelisiniz. 19 metre 3lü korniş montajı yaptılar. Korniş ve diğer malzemeler hepsi içerisinde montajıyla birlikte 350 tl ödeme yaptım. Uygun fiyatları var diğer firmalara göre. Aynı gün gelip montajını yaptılar. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 5. Elif dedi ki:

  Atalar merkez camii oradaki evim için korniş takılması gerekiyordu. Hayal Tadilat firması ile görüştüğümde yakın olduklarını hemen gelip korniş montajını yaptılar. 23 metre korniş takıldı. Kısa sürede hallettiler.

 6. Sevda dedi ki:

  Kartal ilçesine yeni taşındık. Evimizde korniş yoktu. 24 metre korniş montajı için görüştük. Malzemeyle birlikte verdikleri fiyat uygun geldi. Hemen gelip montajını yaptılar.

 7. Burcu dedi ki:

  Kartal İSTMarina sitesinde olan daireme üç adet korniş montajı yaptırdım. Kullandıkları malzeme sağlam ve kaliteliydi. Yapıştırma olarak montajı tercih ettim ben. Sorun yaşayacağımı da düşünmüyorum. Bu sitede olan dairelerde tavan boş olduğu için yapıştırma tercih ediyorlar. Ben beğendim. Sizlere de tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir