Kadıköy Korniş Montajı

Kadıköy Korniş Montajı

Kadıköy Korniş Montajı

Kadıköy Korniş MontajıEv ve ofis değişimlerinde öncelikle yapılması gereken işlerinde başında bazı tadilat işlemleri gelmektedir. Kullanımdan kaynaklanan arızaların yanında, kendi dekorasyon özelliklerini mekana yansıtmak için de tadilat gerekmektedir. Sahip olunan ev kullanılmış veya yeni bir konut olsa da, içerisinde bazı dekoratif değişikliklerin yapılması gerekir. Bu tür işlemlerin başında kapıların, pençelerin, ıslak zemin olarak tabir edilen banyo, mutfak ve koridorların zemin ve duvar tadilatları gelmektedir. Ayrıca yeni perdelerin takılması için Kadıköy korniş montajı ekibimiz bütün odalardaki kornişleri sökerek yenilemektedir.

İstanbul’da tüm ilçelere ve çevre illere tadilat hizmeti veren firmamız, evlerde ve ofislerde anahtar teslimi tadilat işi yapmaktadır. Tadilatların hepsi projelendirilmiş olarak hazırlanır ve konut sahibinin beklentilerine cevap verecek şekilde yapılandırılır. Özellikle kullanılacak mobilya ve aksesuarlarla bütünleşik bir dekoratif görünüm oluşturmak önceliğimizdir. Kişilerin özel veya işletmelerin kurumsal kimliklerini yansıtacak renk, desen ve boyutlarda tercihler yapılmaktadır.

Korniş Sökümü ve Montajı

Daha önceden kullanılmış veya firma tarafından takılmış kornişlerin görünümü, boyutları veya kullandıkları malzemeler çoğu zaman yeni ev ve ofis sahiplerinin hoşuna gitmez. Zaten teknik personelimizin yapacağı incelemelerde kornişlerin değiştirilmesi önerilmektedir. İstanbul’un her iki yakasına Kadıköy korniş montajı personelimiz hizmet vermektedir. Kornişler tavana zarar verilmeden matkap dübelleri ile birlikte çıkarılmaktadır. Eski kornişlerin yerinde söküm sonrası iz, kırık veya çatlak oluşursa, bu yerler alçı ile kapatılarak düz bir zemin elde edilmektedir.

Korniş Modellerinin Seçimi

Ev ve ofislerin yapım tekniklerine göre pencere ve tavan yapılarında farklılıklar görülmektedir. Oval, kare veya üçgen köşeli pencere bölümlerine yeni mimari tasarımlarda sıklıkla karşılaşılmaktadır. Firmamız malzeme ve ekipman yönünden oldukça çeşitli ürünlere sahiptir. Çalışanlarımız her evin ve ofisin yapısına uygun ve kullanılacak perdelerin özelliğine göre farklı korniş seçimlerini önerecektir. Oval kornişlerle perdelere daha farklı şekil verilebilmektedir. Belirli yerlerde istenirse kesmelerle perde ilerleyişi durdurulabilir. Ayrıca Kadıköy korniş montajı hizmetlerimiz arasında mutfaklara aplik montajı, banyo ve tuvaletlere havalandırma tablalarının montajı bulunmaktadır.

Kadıköy Korniş MontajıZebra ve Stor Perde Montajı

Ofislerde ve evlerde sıklıkla zebra ve stor perde kullanımı artmıştır. Korniş kullanmak istemeyen konut sahipleri için bu tür perdelerin montajı da Kadıköy korniş montajı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mekanizmaları ve montaj teknikleri aynı olan zebra ve stor perdeler itina ile istenilen pencerelere ve balkonlara rahatlıkla monte edilmektedir. Montaj süresi kısa olduğu gibi, fazla bir toz, kırıntı ortaya çıkmamaktadır. Gerek korniş montajında olsun, gerekte stor perdelerin montajında olsun oluşacak montaj artıkları çalışanlarımız tarafından temizlenerek ortamdan alınacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

Korniş değişimi ve zebra, stor perde montajları haricinde evinizde veya iş yerinizde farklı dekorasyon işlemleri yapmaktayız. Kapı ve pencere değişimleri, zemin döşeme, duvar alçı işleri ve boyama gibi imalat ve işçilik işlerinde güvenle hizmet alabileceğiniz firmamızı ön inceleme ve keşif için arayabilir, en uygun maliyetlerimiz ile bütçenizi zorlamadan tadilatlarını yaptırabilirsiniz.

11 Comments

 1. Ali dedi ki:

  Tadilat ve dekorasyon konusunda her zaman iletişime geçtiğimiz bir firmadır. Kadıköy’de her türlü tadilat hizmeti vermekteler.

 2. Nevzat dedi ki:

  Kadıköy bölgesindeki evimin korniş tadilatını gerçekleştirdiler. Eskiden taktırdığım kornişler zamanla kırıldılar. Gelip yenisi ile değişimini sağladılar. Kornişleri gerçekten kaliteli malzemeden üretilmiştir.

 3. Nilay dedi ki:

  Dubleks dairemin 30 metre kadar korniş montajı yapılması gerekiyordu. Hayal Tadilat firması ile iletişime geçtim. Kısa sürede gelip montajını yaptılar. Teşekkürler.

 4. Kasım dedi ki:

  Kadıköy’de olan evimin korniş ihtiyacı vardı. Uygun fiyata gelip montajını yaptılar. Teşekkürler.

 5. Faruk dedi ki:

  Korniş ihtiyacı olan dairem için iletişime geçtim. Çok yardımcı oldular. Uygun ve ekonomik bir fiyatlandırma sistemleri vardı. Kaliteli malzemelerden montaj yapıyorlar.

 6. Bilal dedi ki:

  Kadıköy bölgesinde her türlü tadilat konusunda destek alabilirsiniz. Çünkü kaliteli ustalara sahip bir firmadır.

 7. Fatih dedi ki:

  Kadıköye yeni taşındım. Daireme korniş ve stor perde takılması gerekiyordu. Aradığımda yakında olduklarını hemen gelip montajını yapabileceğini söylediler. Sorun yaşamadım. Teşekkürler.

 8. Atakan dedi ki:

  Ekonomik fiyata hizmet almak istiyorsanız Hayal Tadilat firması ile iletişime geçmelisiniz. Düzenli bir çalışma yapısına sahipler.

 9. Asya dedi ki:

  6 adet stor perdem için fiyat aldım. Diğer firmalara göre uygun fiyat verdiler. Sağlam bir şekilde de montajını yaptılar. Teşekkür ederim.

 10. Leyla dedi ki:

  Kadıköy korniş konusunda kaliteli ve güvenilir ekibe sahip bir firma. 4 adet stor perdemi taktırmak için iletişime geçtim. Saat verdiler tam vaktinde geldiler. Böyle bir firma bulmak bu devirde gerçekten zor. Her şey için teşekkürler.

 11. İsmail dedi ki:

  Başka bir firmaya yaptırdığım iki adet korniş düştüler. Hayal Tadilat firmasını internette gördüm. Aradığımda direk gelip tekrar montajını yaptılar. Sağlam oldu. Korniş montajı yaptıracaksanız eğer direk bu firma ile görüşün. Diğer firmalar iş bitene kadar yardımcı oluyorlar. Daha sonra uluşmak mümkün değil. Korniş sektöründe Hayal Tadilat firması kalitelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara-0505 990 4670