Hayal Dekorasyon, İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet veren Kadıköy marangoz firmasıdır.

Tamir ve tadilat işlerinde dürüstlük, karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti temel amaçlarımız içindedir. Önemli olan hızla değişen zaman ve teknolojiye ayak uydurmak, gelen isteklere doğru ekip, personel ve bilgiyle cevap verebilip, sahip olunan tecrübeyi, müşteriye en iyi şekliyle aktarabilmektir. Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışında olan bir firma görüşümüz vardır.

Bir Kadıköy marangoz firması olan iş yerimizin değişmez prensibi, daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyattır. Üretimde başarı, hizmette dürüstlük en önemli özelliklerimizden biridir. İmalatta yenilikleri sürekli olarak takip edebilmek, yüksek teknolojiye bağlı kalarak, hızlı ve sıfır hata prensibiyle çalışmak ve tüm ihtiyaçlara sorunsuz cevap vermek temel ilkemizdir. Firmamız mobilya, korniş montaj, mobilya kapı ve mobilya mutfak konularında hizmet vermektedir.

Kadıköy MarangozMobilya Montaj ve Tamiri

Firmamız Kadıköy marangoz firması olarak mobilya kurulum, mobilya montaj, mobilya ustası ve mobilya tamir hizmetleri vermektedir.

Tüm markaların mobilyalarının montajı ve kurulumu yapılmaktadır. Kapılardaki kilit, sürtme gibi sorunlar, mobilyaların ev içinde yer değiştirmesinden doğan montaj problemleri, menteşe, çekmece, ayak, kulp gibi tüm aksesuarların değiştirilmesi, sandalye, masa, sehpa tamirleri, kapıların cam ve ayna bölümlerinin değiştirilmesi, bulaşık makinesi için tezgah altı yeri açma, buzdolabı yeri açma ve büyütme, mutfak tezgahını ve mutfak dolaplarını değiştirme yaptığımız işler arasındadır. Ayrıca Kadıköy marangoz ofis ve mobilyalarınızın montaj, tadilat ve tamir edilme işlerini yapmaktadır. Otellere de hizmetimiz mevcuttur, otellerin odalarındaki tüm mobilyalar ve kapılar için montaj, bakım, onarım işleri yapılmaktadır. Montajda markası, modeli ne olursa olsun, bekletmeden, gün vermeden aynı gün içinde kurulum yapılmaktadır.

Ahşap mobilya tamiratında cila da önemli bir yer tutmaktadır. Cila, mobilyaları, doğal ahşap görünümünü koruyarak, müşterinin talep ettiği tonda transparan renklerle uygulanan koruyucu uygulamadır. Parlak, mat ve ipek mat olmak üzere üç parlaklık derecesini yansıtan vernikler bulunmaktadır. Ahşap mobilyalarda zemin zımparalanıp, dolgu malzemeleri uygulanıp, dolgu malzemeleri zımparalanıp, temizlik ve kontrol uygulamaları yapıldıktan sonra parlak cila uygulaması yapılır ve ahşap mobilyalar eski halini alır. Bu işlem ustalık ve tecrübe ister. Çok farklı boyama ve vernikleme teknikleri vardır.

Ev veya iş yerinizde bozulan, kırılan, ayarsız, kırık, yamuk mobilya ve aksesuarlarınız evinizden alınıp, eski haline getirilip, yüzde yüz müşteri garantisi prensibiyle size teslim edilmektedir.

Kadıköy MarangozMobilya Kapı ve Mutfak Dolabı İmalatı

Mutfak ve mobilya kapı imalatında, tecrübeli mimar kadromuz ve gelişmiş bilgisayar programlarımız sayesinde müşterilerin isteği doğrultusunda üretim yapılmaktadır. Mutfak kullanıcısının istekleri ve bütçesi doğrultusunda fonksiyonel, akıllı ve en uygun çözümler sunulmaktadır. Dinamik ve deneyimli kadromuz, müşterilerin her türlü isteklerine cevap verecek şekilde, teknolojinin tüm imkanlarından da yararlanarak imalat yapmaktadır. Kadıköy marangoz firmamızda mutfak ve banyo dolaplarının yanı sıra mobilya iç oda kapıları, portmanto, ray dolap, giyinme odaları da yapılmaktadır.

Mutfaklarını yenilemek isteyen müşterilerin isteklerine göre, modern tasarımlı modellerin yanı sıra mutfak, çok fazla miktarda eşyayı depolama zorunluluğu da olan bir kullanım yeri de olduğundan, depolama alanı fazla olan mutfak modellerine de yer verilmiştir. Yani mutfaklar yalnızca göze hitap etmekle kalmayıp işlevselliği de hitap etmelidir. Bunun dışında mutfakta enerji tasarrufu ve hareket alanı konuları da mutfak tasarımın da önemlidir. Küçük mutfaklar için küçük mutfak dolabı modelleri tasarlanmakta, fonksiyonel, çok amaçlı mutfak modellerinde çekmeceli, kapaklı, raflı mutfak dolapları yapılmaktadır. Bunun dışında çok amaçlı mutfak dolapları kategorimiz de bulunmaktadır. Bu kategoride ek, seyyar, pratik, küçük, tekli ve mini mutfak dolapları yer almaktadır.

Mutfak dolaplarında işlev kadar kalite de önemlidir. Dolap seçimlerinde kaliteli ve su geçirmeyen malzemeler kullanılmaktadır. Mutfak dolaplarının sürekli olarak silinme mecburiyeti nedeniyle, kolay silinen, yağ tutmayan, silindiğinde iz yapmayan dolap kapakları tercih edilmektedir. Bir diğer husus da dolapların sürgülü ve kulplarının keskin kenarlı olmamasıdır.

Ev iç kapıları imal kategorimizde ise, kapılar isteğiniz doğrultusunda masif kapı, amerikan kapı, sürgü kapı, katlanır kapı gibi geniş bir model ve renk yelpazesi içinde, en kısa sürede, özel imalatla yapılmaktadır. Kadıköy Marangoz ürünleri içerisinde bütçenize ve mekanınıza uygun kapı seçimleri yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize başvurmanız yeterlidir.

Değerlendirme
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

7 Comments

 1. Caner dedi ki:

  Kadıköy’de olan evimin mobilya montaj işlerini yaptılar. Gün içerisinde gelip kurulumunu gerçekleştirdiler. İşinin ehli ustalara sahipler hemen hallettiler. Hayırlı akşamlar.

 2. Ali dedi ki:

  Kadıköy’de marangoz ustasına ihtiyacım vardı. Mutfak dolabımın menteşe ve kupları eskidi değişmesi gerekiyordu. Kısa sürede gelip işlemi tamamladılar. Gerçekten özverili çalışan bir ekibe sahipler. Teşekkürler.

 3. Gamze dedi ki:

  Yatak odamın dolabının kapıları çok ayarsız çalışıyordu. Tamir edilmesi gerekiyordu. Hayal Tadilatı aradım. Yakında olduklarını söylediler hemen gelip tamirini yaptılar. Artık sorun kalmadı. çok teşekkür ederim.

 4. Gamze dedi ki:

  Yatak odamın dolabının kapıları çok ayarsız çalışıyordu. Tamir edilmesi gerekiyordu. Hayal Tadilatı aradım. Yakında olduklarını söylediler hemen gelip tamirini yaptılar. Artık sorun kalmadı. çok teşekkür ederim.

 5. Halime dedi ki:

  Banyoma ufak bir 2 kapaklı dolap yaptırmak istiyordum. Fakat çalıştığım için ilgilenemiyordum. Aslında çok basitmiş hemen gelip ölçülerini aldılar ertesi gün gelip kurdular. Çokta kullanışlı oldu.

 6. Fahri dedi ki:

  Bu civarlarda kaliteli ustalara sahip bir firmadır. Her türlü marangoz işlerinde yardımcı olmaktadırlar.

 7. Nesip dedi ki:

  Mutfak dolabında bazı kapakların ayarları bozulmuştu ve düzgün çalışmıyorlardı. Kadıköy marangoz olarak internetten arattım ve hayal tadilat ile karşılaştım. Firma gerçekten her konuda işten anlayan çalışanlara sahipler. Her türlü hizmet bulunmakta. Gelip menteşeleri değiştirdiler. Kapakların ayarlarını da yaptılar. Şu anda hiçbir sıkıntı yok. Rahatça kapakları açıp kapatabiliyoruz. İyi çalışmalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara-0505 990 4670