Maltepe Korniş Montajı

Maltepe Korniş Montajı

Maltepe Korniş Montajı

Maltepe Korniş MontajıEv ve ofis değişimlerinde öncelikle yapılması gereken işlerinde başında bazı tadilat işlemleri gelmektedir. Kullanımdan kaynaklanan arızaların yanında, kendi dekorasyon özelliklerini mekana yansıtmak için de tadilat gerekmektedir. Sahip olunan ev kullanılmış veya yeni bir konut olsa da, içerisinde bazı dekoratif değişikliklerin yapılması gerekir. Bu tür işlemlerin başında kapıların, pençelerin, ıslak zemin olarak tabir edilen banyo, mutfak ve koridorların zemin ve duvar tadilatları gelmektedir. Ayrıca yeni perdelerin takılması için Maltepe korniş montajı ekibimiz bütün odalardaki kornişleri sökerek yenilemektedir.

İstanbul’da tüm ilçelere ve çevre illere tadilat hizmeti veren firmamız, evlerde ve ofislerde anahtar teslimi tadilat işi yapmaktadır. Tadilatların hepsi projelendirilmiş olarak hazırlanır ve konut sahibinin beklentilerine cevap verecek şekilde yapılandırılır. Özellikle kullanılacak mobilya ve aksesuarlarla bütünleşik bir dekoratif görünüm oluşturmak önceliğimizdir. Kişilerin özel veya işletmelerin kurumsal kimliklerini yansıtacak renk, desen ve boyutlarda tercihler yapılmaktadır.

Korniş Sökümü ve Montajı

Daha önceden kullanılmış veya firma tarafından takılmış kornişlerin görünümü, boyutları veya kullandıkları malzemeler çoğu zaman yeni ev ve ofis sahiplerinin hoşuna gitmez. Zaten teknik personelimizin yapacağı incelemelerde kornişlerin değiştirilmesi önerilmektedir. İstanbul’un her iki yakasına Maltepe korniş montajı personelimiz hizmet vermektedir. Kornişler tavana zarar verilmeden matkap dübelleri ile birlikte çıkarılmaktadır. Eski kornişlerin yerinde söküm sonrası iz, kırık veya çatlak oluşursa, bu yerler alçı ile kapatılarak düz bir zemin elde edilmektedir.

Korniş Modellerinin Seçimi

Ev ve ofislerin yapım tekniklerine göre pencere ve tavan yapılarında farklılıklar görülmektedir. Oval, kare veya üçgen köşeli pencere bölümlerine yeni mimari tasarımlarda sıklıkla karşılaşılmaktadır. Firmamız malzeme ve ekipman yönünden oldukça çeşitli ürünlere sahiptir. Çalışanlarımız her evin ve ofisin yapısına uygun ve kullanılacak perdelerin özelliğine göre farklı korniş seçimlerini önerecektir. Oval kornişlerle perdelere daha farklı şekil verilebilmektedir. Belirli yerlerde istenirse kesmelerle perde ilerleyişi durdurulabilir. Ayrıca Maltepe korniş montajı hizmetlerimiz arasında mutfaklara aplik montajı, banyo ve tuvaletlere havalandırma tablalarının montajı bulunmaktadır.

Maltepe Korniş MontajıZebra ve Stor Perde Montajı

Ofislerde ve evlerde sıklıkla zebra ve stor perde kullanımı artmıştır. Korniş kullanmak istemeyen konut sahipleri için bu tür perdelerin montajı da Maltepe korniş montajı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mekanizmaları ve montaj teknikleri aynı olan zebra ve stor perdeler itina ile istenilen pencerelere ve balkonlara rahatlıkla monte edilmektedir. Montaj süresi kısa olduğu gibi, fazla bir toz, kırıntı ortaya çıkmamaktadır. Gerek korniş montajında olsun, gerekte stor perdelerin montajında olsun oluşacak montaj artıkları çalışanlarımız tarafından temizlenerek ortamdan alınacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

Korniş değişimi ve zebra, stor perde montajları haricinde evinizde veya iş yerinizde farklı dekorasyon işlemleri yapmaktayız. Kapı ve pencere değişimleri, zemin döşeme, duvar alçı işleri ve boyama gibi imalat ve işçilik işlerinde güvenle hizmet alabileceğiniz firmamızı ön inceleme ve keşif için arayabilir, en uygun maliyetlerimiz ile bütçenizi zorlamadan tadilatlarını yaptırabilirsiniz.

6 Comments

 1. Hilal dedi ki:

  Maltepe’de olan müstakil evim için 20 metre kadar 3’lü korniş montajı yaptıracaktım. İnternet üzerinden Hayal Tadilat firması ile iletişime geçtim. Çok yardımcı oldular. Teşekkür ederim.

 2. Mehmet dedi ki:

  Bu civarda güvenilir bir hizmet arıyorsanız hemen aramalısınız. Çünkü her türlü tadilat konusunda yardımcı oluyorlar. Dairemin korniş işlerini yaptılar. Ekstradan bazı çalışmalarımız oldu. Başarılı bir firmadır. İyi çalışmalar.

 3. Mustafa dedi ki:

  Maltepe’de olan 3 adet dairemizin balkon bölgesine korniş takılması gerekiyordu. Hemen gün içerisinde gelip montajını yaptılar. Teşekkürler.

 4. Nilay dedi ki:

  Eski olan dairemizin kornişlerinin değişimi için görüştük. Toplam 9 metre korniş montajı yapılacaktı. Fiyat konusunda bir çok firmadan daha uygun. Gelip eski kornişleri söküp yenilerinin montajını yaptılar. Üç adet cam için değişim yaptılar. Gayet güzel oldu. Teşekkürler.

 5. Kerem dedi ki:

  Nish Adalar Maltepe’de olan daireme 17 metre korniş taktılar. 3lü korniş ve montajıyla birlikte 350 tl tuttu. Diğer firmalara göre uygun fiyatları var. Ekstradan aynam vardı. Onu da duvara astılar. Korniş montajını bir saat gibi bir sürede bitirdiler. Sağlam oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara-0505 990 4670