Ekonomik Fiyatlar ile Ümraniye Korniş

Ev ve ofis değişimlerinde öncelikle yapılması gereken işlerinde başında bazı tadilat işlemleri gelmektedir. Kullanımdan kaynaklanan arızaların yanında, kendi dekorasyon özelliklerini mekana yansıtmak için de tadilat gerekmektedir. Sahip olunan ev kullanılmış veya yeni bir konut olsa da, içerisinde bazı dekoratif değişikliklerin yapılması gerekir. Bu tür işlemlerin başında kapıların, pençelerin, ıslak zemin olarak tabir edilen banyo, mutfak ve koridorların zemin ve duvar tadilatları gelmektedir. Ayrıca yeni perdelerin takılması için Ümraniye korniş montajı ekibimiz bütün odalardaki kornişleri sökerek yenilemektedir.

İstanbul’da tüm ilçelere ve çevre illere tadilat hizmeti veren firmamız, evlerde ve ofislerde anahtar teslimi tadilat işi yapmaktadır. Tadilatların hepsi projelendirilmiş olarak hazırlanır ve konut sahibinin beklentilerine cevap verecek şekilde yapılandırılır. Özellikle kullanılacak mobilya ve aksesuarlarla bütünleşik bir dekoratif görünüm oluşturmak önceliğimizdir. Kişilerin özel veya işletmelerin kurumsal kimliklerini yansıtacak renk, desen ve boyutlarda tercihler yapılmaktadır.

Ümraniye Kornişci
Ümraniye Kornişci

Kaliteli Ümraniye Korniş Montajı

Eviniz veya iş yeriniz için özel tasarımlı kornişleri, estetik yapıya herhangi bir zarar vermeden montajlıyoruz. Evin dekor yapısına uygun Ümraniye korniş modelleri uzman elemanlar tarafından montajlanıyor. Pratik kullanım özelliğine sahip olan kornişler de kalite bakımından farklıdır. Firma olarak kaliteli ve sağlam kornişleri tercih ediyoruz. Bu sektörde kalitesiz ürünler kısa sürede deforme oluyor ve kırılıyor. Bu nedenle firma olarak korniş kalitesine dikkat ediyoruz.

Perdeye dair ne varsa servis hizmetimizin kapsama alanına giriyor. Servis ekibimiz deneyimli olmakla birlikte hızlı ve etkili yöntemleri tercih ederek hareket ediyor. Zaman kaybı yaşamadan ve herhangi bir aksaklık meydana gelmeden istediğiniz Ümraniye korniş montaj işlemini kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Servis hizmetinin ilk aşamasında öncelikle randevu almanız gerekiyor. Randevu alma işlemi esnasında kimlik bilgileri, adres bilgileri ve son olarak iletişim bilgileri güncel bir şekilde verilmelidir. Ayrıca talep edilen hizmet hakkında da gerekli bilgilerin not edilmesi gerekiyor. Ümraniye korniş servis hizmetimiz müşteri onayı ile hareket ediyor.

Ümraniye Korniş Fiyatı

Servis hizmetimizde müşterimizin boş zamanını tercih ediyoruz. Yani müşterimizin boş zamanı bizim için mesai zamanıdır. Tatil günleri dahil olmak üzere hafta sonları da hizmet veriyoruz. Adresinize gelmeden önce telefon açıyoruz ve evde olup olmadığınız teyit ediyoruz. Ümraniye korniş servisimiz kısa sürede adresinize geliyor.

Perde dünyasının her geçen gün gelişmesi ve yeni tasarımlarla piyasaya çıkması, servis hizmetini de etkiliyor. Yeni korniş modelleri ve perde modelleri servis ekibimiz tarafından takip ediliyor ve bu konuda çözüm odaklı hareket ediliyor.

Profesyonel Korniş Servisi

Perdenin duruşunu doğrudan etkileyen kornişler, uzman kişiler tarafından montajlanmalıdır. Göründüğü gibi kolay olmayan Ümraniye korniş montajında deneyim ve tecrübe önemlidir. Montaj işlemi ile uğraşanların ilk söylediği söz ‘göründüğü gibi değilmiş’ sözüdür. Kanalların ayarlanması, kornişin duvar ile arasındaki mesafenin dengeli olması ustalık isteyen bir konudur.

Ayrıca kornişin montajı esnasında plastik çivilerin çakılması da ustalık isteyen bir konudur. Perdenin estetik yapısını doğrudan etkileyen Ümraniye korniş tesviyesi oldukça zor bir iştir. Bu nedenle işi ustasına bırakmak gerekir. Zaman kaybetmeden evin estetik yapısına herhangi bir zarar vermeden korniş montajı yapan ekibimiz randevulu bir şekilde hizmet veriyor.

Korniş Sökümü ve Montajı

Daha önceden kullanılmış veya firma tarafından takılmış kornişlerin görünümü, boyutları veya kullandıkları malzemeler çoğu zaman yeni ev ve ofis sahiplerinin hoşuna gitmez. Zaten teknik personelimizin yapacağı incelemelerde kornişlerin değiştirilmesi önerilmektedir. İstanbul’un her iki yakasına Ümraniye korniş montajı personelimiz hizmet vermektedir. Kornişler tavana zarar verilmeden matkap dübelleri ile birlikte çıkarılmaktadır. Eski kornişlerin yerinde söküm sonrası iz, kırık veya çatlak oluşursa, bu yerler alçı ile kapatılarak düz bir zemin elde edilmektedir.

Ümraniye Korniş
Ümraniye Korniş

Korniş Modellerinin Seçimi

Ev ve ofislerin yapım tekniklerine göre pencere ve tavan yapılarında farklılıklar görülmektedir. Oval, kare veya üçgen köşeli pencere bölümlerine yeni mimari tasarımlarda sıklıkla karşılaşılmaktadır. Firmamız malzeme ve ekipman yönünden oldukça çeşitli ürünlere sahiptir. Çalışanlarımız her evin ve ofisin yapısına uygun ve kullanılacak perdelerin özelliğine göre farklı korniş seçimlerini önerecektir. Oval kornişlerle perdelere daha farklı şekil verilebilmektedir. Belirli yerlerde istenirse kesmelerle perde ilerleyişi durdurulabilir. Ayrıca Ümraniye korniş montaj hizmetlerimiz arasında mutfaklara aplik montajı, banyo ve tuvaletlere havalandırma tablalarının montajı bulunmaktadır.

Zebra ve Stor Perde Montajı

Ofislerde ve evlerde sıklıkla zebra ve stor perde kullanımı artmıştır. Korniş kullanmak istemeyen konut sahipleri için bu tür perdelerin montajı da Ümraniye korniş montajı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mekanizmaları ve montaj teknikleri aynı olan zebra ve stor perdeler itina ile istenilen pencerelere ve balkonlara rahatlıkla monte edilmektedir. Montaj süresi kısa olduğu gibi, fazla bir toz, kırıntı ortaya çıkmamaktadır. Gerek korniş montajında olsun, gerekte stor perdelerin montajında olsun oluşacak montaj artıkları çalışanlarımız tarafından temizlenerek ortamdan alınacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

Korniş değişimi ve zebra, stor perde montajları haricinde evinizde veya iş yerinizde farklı dekorasyon işlemleri yapmaktayız. Kapı ve pencere değişimleri, zemin döşeme, duvar alçı işleri ve boyama gibi imalat ve işçilik işlerinde güvenle hizmet alabileceğiniz firmamızı ön inceleme ve keşif için arayabilir, en uygun maliyetlerimiz ile bütçenizi zorlamadan tadilatlarını yaptırabilirsiniz.

Değerlendirme
[Toplam: 25 Ortalama: 5]

5 Comments

 1. Neslihan dedi ki:

  2+1 dairemizin korniş montajını yaptırdık. Gelip ölçülerini alıp montajını yaptılar. Teşekkürler.

 2. Kadir dedi ki:

  Ümraniye korniş hizmeti sağlayan bir firmadır. Evimin dört odası için korniş ihtiyacım vardı. Firma ile görüştüm. Aynı gün gelip hemen korniş montajını yaptılar. Kaliteli bir firmadır.

 3. Osman dedi ki:

  Yeni taşındığım Ümraniye ilçesinde olan evimin kornişleri baya eskimişti. Değiştirilmesi gerekiyordu. Baya bir firma ile görüştüm ama en uygun fiyatı veren Hayal Tadilat firması ile çalışmaya karar verdim. Uygun fiyatlı ve temiz işçilikle çalışan bir firma. Güvenerek firma ile çalışabilirsiniz.

 4. Kader dedi ki:

  Ümraniye korniş montaj ustasına ihtiyacım vardı. Dört adet korniş ve iki adet stor perde montajı yapılacaktı. Firma ile iletişime geçtiğimde direk gelip kurulumu yaptılar. Hızlı ve sorunsuz çalışan bir firma. Herkese tavsiye ederim. İşlerinde başarılı bir ekibe sahipler. İyi çalışmalar.

 5. Ayşe dedi ki:

  Evimizde düşen kornişlerin tamirini yaptılar. Ekstra olarak sağlamlaştırma işlemi uyguladılar. Bu işte düşünülmeden çağırılacak bir firma.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara-0505 990 4670