Uygun Fiyatlı Üsküdar Korniş

Ev ve ofis değişimlerinde öncelikle yapılması gereken işlerinde başında bazı tadilat işlemleri gelmektedir. Kullanımdan kaynaklanan arızaların yanında, kendi dekorasyon özelliklerini mekana yansıtmak için de tadilat gerekmektedir. Sahip olunan ev kullanılmış veya yeni bir konut olsa da, içerisinde bazı dekoratif değişikliklerin yapılması gerekir. Bu tür işlemlerin başında kapıların, pençelerin, ıslak zemin olarak tabir edilen banyo, mutfak ve koridorların zemin ve duvar tadilatları gelmektedir. Ayrıca yeni perdelerin takılması için Üsküdar korniş montajı ekibimiz bütün odalardaki kornişleri sökerek yenilemektedir.

İstanbul’da tüm ilçelere ve çevre illere tadilat hizmeti veren firmamız, evlerde ve ofislerde anahtar teslimi tadilat işi yapmaktadır. Tadilatların hepsi projelendirilmiş olarak hazırlanır ve konut sahibinin beklentilerine cevap verecek şekilde yapılandırılır. Özellikle kullanılacak mobilya ve aksesuarlarla bütünleşik bir dekoratif görünüm oluşturmak önceliğimizdir. Kişilerin özel veya işletmelerin kurumsal kimliklerini yansıtacak renk, desen ve boyutlarda tercihler yapılmaktadır.

Üsküdar Korniş
Üsküdar Korniş

Korniş Sökümü ve Montajı

Daha önceden kullanılmış veya firma tarafından takılmış kornişlerin görünümü, boyutları veya kullandıkları malzemeler çoğu zaman yeni ev ve ofis sahiplerinin hoşuna gitmez. Zaten teknik personelimizin yapacağı incelemelerde kornişlerin değiştirilmesi önerilmektedir. İstanbul’un her iki yakasına Üsküdar korniş montajı personelimiz hizmet vermektedir. Kornişler tavana zarar verilmeden matkap dübelleri ile birlikte çıkarılmaktadır. Eski kornişlerin yerinde söküm sonrası iz, kırık veya çatlak oluşursa, bu yerler alçı ile kapatılarak düz bir zemin elde edilmektedir.

Kaliteli Üsküdar Korniş Montajı

Eviniz veya iş yeriniz için özel tasarımlı kornişleri, estetik yapıya herhangi bir zarar vermeden montajlıyoruz. Evin dekor yapısına uygun Üsküdar korniş modelleri uzman elemanlar tarafından montajlanıyor. Pratik kullanım özelliğine sahip olan kornişler de kalite bakımından farklıdır. Firma olarak kaliteli ve sağlam kornişleri tercih ediyoruz. Bu sektörde kalitesiz ürünler kısa sürede deforme oluyor ve kırılıyor. Bu nedenle firma olarak korniş kalitesine dikkat ediyoruz.

Perdeye dair ne varsa servis hizmetimizin kapsama alanına giriyor. Servis ekibimiz deneyimli olmakla birlikte hızlı ve etkili yöntemleri tercih ederek hareket ediyor. Zaman kaybı yaşamadan ve herhangi bir aksaklık meydana gelmeden istediğiniz Üsküdar korniş montaj işlemini kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Servis hizmetinin ilk aşamasında öncelikle randevu almanız gerekiyor. Randevu alma işlemi esnasında kimlik bilgileri, adres bilgileri ve son olarak iletişim bilgileri güncel bir şekilde verilmelidir. Ayrıca talep edilen hizmet hakkında da gerekli bilgilerin not edilmesi gerekiyor. Üsküdar korniş servis hizmetimiz müşteri onayı ile hareket ediyor.

Üsküdar Korniş Fiyatı

Servis hizmetimizde müşterimizin boş zamanını tercih ediyoruz. Yani müşterimizin boş zamanı bizim için mesai zamanıdır. Tatil günleri dahil olmak üzere hafta sonları da hizmet veriyoruz. Adresinize gelmeden önce telefon açıyoruz ve evde olup olmadığınız teyit ediyoruz. Üsküdar korniş servisimiz kısa sürede adresinize geliyor.

Perde dünyasının her geçen gün gelişmesi ve yeni tasarımlarla piyasaya çıkması, servis hizmetini de etkiliyor. Yeni korniş modelleri ve perde modelleri servis ekibimiz tarafından takip ediliyor ve bu konuda çözüm odaklı hareket ediliyor.

Profesyonel Korniş Servisi

Perdenin duruşunu doğrudan etkileyen kornişler, uzman kişiler tarafından montajlanmalıdır. Göründüğü gibi kolay olmayan Üsküdar korniş montajında deneyim ve tecrübe önemlidir. Montaj işlemi ile uğraşanların ilk söylediği söz ‘göründüğü gibi değilmiş’ sözüdür. Kanalların ayarlanması, kornişin duvar ile arasındaki mesafenin dengeli olması ustalık isteyen bir konudur.

Üsküdar Korniş Montaj
Üsküdar Korniş Montaj

Ayrıca kornişin montajı esnasında plastik çivilerin çakılması da ustalık isteyen bir konudur. Perdenin estetik yapısını doğrudan etkileyen Üsküdar korniş tesviyesi oldukça zor bir iştir. Bu nedenle işi ustasına bırakmak gerekir. Zaman kaybetmeden evin estetik yapısına herhangi bir zarar vermeden korniş montajı yapan ekibimiz randevulu bir şekilde hizmet veriyor.

Korniş Modellerinin Seçimi

Ev ve ofislerin yapım tekniklerine göre pencere ve tavan yapılarında farklılıklar görülmektedir. Oval, kare veya üçgen köşeli pencere bölümlerine yeni mimari tasarımlarda sıklıkla karşılaşılmaktadır. Firmamız malzeme ve ekipman yönünden oldukça çeşitli ürünlere sahiptir. Çalışanlarımız her evin ve ofisin yapısına uygun ve kullanılacak perdelerin özelliğine göre farklı korniş seçimlerini önerecektir. Oval kornişlerle perdelere daha farklı şekil verilebilmektedir. Belirli yerlerde istenirse kesmelerle perde ilerleyişi durdurulabilir. Ayrıca Üsküdar korniş montajı hizmetlerimiz arasında mutfaklara aplik montajı, banyo ve tuvaletlere havalandırma tablalarının montajı bulunmaktadır.

Zebra ve Stor Perde Montajı

Ofislerde ve evlerde sıklıkla zebra ve stor perde kullanımı artmıştır. Korniş kullanmak istemeyen konut sahipleri için bu tür perdelerin montajı da Üsküdar korniş montajı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mekanizmaları ve montaj teknikleri aynı olan zebra ve stor perdeler itina ile istenilen pencerelere ve balkonlara rahatlıkla monte edilmektedir. Montaj süresi kısa olduğu gibi, fazla bir toz, kırıntı ortaya çıkmamaktadır. Gerek korniş montajında olsun, gerekte stor perdelerin montajında olsun oluşacak montaj artıkları çalışanlarımız tarafından temizlenerek ortamdan alınacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

Korniş değişimi ve zebra, stor perde montajları haricinde evinizde veya iş yerinizde farklı dekorasyon işlemleri yapmaktayız. Kapı ve pencere değişimleri, zemin döşeme, duvar alçı işleri ve boyama gibi imalat ve işçilik işlerinde güvenle hizmet alabileceğiniz firmamızı ön inceleme ve keşif için arayabilir, en uygun maliyetlerimiz ile bütçenizi zorlamadan tadilatlarını yaptırabilirsiniz.

Değerlendirme
[Toplam: 13 Ortalama: 5]

5 Comments

 1. Ahzen dedi ki:

  Üsküdar civarında kaliteli nadir bulunabilecek bir firmadır. Uygun fiyatlı montaj hizmeti vermekteler. İyi çalışmalar.

 2. Nuray dedi ki:

  Dubleks dairemize korniş ve zebra perde montajını yaptılar. 18 metre korniş kullandılar. Uygun fiyata aynı gün gelip montajını yaptılar. Böyle kaliteli bir firmayla çalıştığım için memnun kaldım. Teşekkür ederim. Kolay gelsin.

 3. Faruk dedi ki:

  İki odamın kornişleri iyice eskimişti. Bunlara tamir ettirmem gerekiyordu. Maalesef plastik olduğu için tamiri mümkün değilmiş. Bizlere değişim olabileceğini söyledir. Hemen gelip ölçüleri alıp eskileri söküp yenilerini taktılar. Kaliteli ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır. Teşekkürler.

 4. Leyla dedi ki:

  Hayal tadilat firması ile internet aracılığı ile tanıştım. Buradan görüp iletişime geçtiğimde çok ilgili bir firma olduğunu gördüm. Korniş tamiri yapılması gerekiyordu. Fakat plastik olduğu için çoğu yerinden kırılmıştı zamanla. Gelip hemen yenisini taktılar. Kaliteli bir firma.

 5. Ahmet Efe dedi ki:

  Üsküdar Soyak Bağlarbaşı Evlerinde bulunan dairemin korniş montaj işlerini yaptılar. Kısa sürede korniş montajını yapıp teslim ettiler. Herkese tavsiye ederim. Kaliteli korniş kullanıyorlar. Fiyatları da piyasaya göre gayet uygun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir