Soğanlık Perdeci, Soğanlık Perde
Soğanlık Perdeci
18 Eylül 2019
Acarlar Perdeci, Acarlar Perde
Acarlar Perdeci
18 Eylül 2019
Yakacık Perdeci, Yakacık Perde

Yakacık Perdeci, Yakacık Perde

Yakacık Perdeci, Yakacık Perde
Yakacık Perdeci, Yakacık Perde

Yakacık Perdeci

Yakacık perde firması olarak uzun yıllardır Yakacık başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine perde hizmeti sunmaktayız. Perde montajı, perde tamiri ve perde yıkama hizmetlerini üst düzey kalite anlayışımızla verdiğimiz Yakacık perde firmamız, perde sektörünün öncülerindendir. Yılların bizlere kazandırmış olduğu tecrübe ve sahip olduğumuz estetik anlayışı ile perde konusunda her türlü istek ve sorularını büyük bir profesyonellikle yanıtlamaktayız. Yaşam alanınız olan evlerinizin pencerelerini süsleyecek perdelerimizi sunmakla beraber, iş yerleriniz içinde en uygun perde seçeneklerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız sadece perde satışı gerçekleştirmek değildir. Bununla birlikte Yakacık perdeci olarak perde satışını gerçekleştirdikten sonra da müşterilerimizin daima yanındayız. Perde montajı ve perde sevkiyatının yanı sıra ilerleyen zamanlarda ihtiyacınız olacak perde yıkama ve perde tamiri konularında da müşterilerimizin yanında bulunmaktayız. Yakacık perdeci firmaları arasında yükselişimizin sebebi ise müşterimize yalnızca ürünü gönderip iletişimi koparmak yerine satış sonrası verdiğimiz hizmetlerdir. Perde ile alakalı tüm ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yakacık Perde Montajı

İstanbul içi ve dışı olmak üzere 10 binin üzerinde perde çeşidi ve tasarımlarımız ile en uygun fiyata perde sahibi olmanızı sağlamaktayız. Showroomlarımız da sunduğumuz perde çeşitlerimiz ile evinizin havasına baştan sona değiştirmekteyiz. Yakacık perdeci firmamızı arayarak adresinize uzman ekibimizin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızın ücretsiz olarak yaptığı keşif sayesinde eviniz için en uygun perde modeline karar verebilir ve fiyat teklifi almak için yeniden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yakacık perdecisinde bulunan perdelerimiz her marka ve her renk çeşit ile stoklarımızda hazır bulunmaktadır. Perde dikiminde de ustalarımızın tam ölçü ve hatasız el işçiliği sayesinde herhangi bir sorun ile karşılaşılmamaktadır. Bu nedenle eviniz ya da işyeriniz için hazır perde tercih edebileceğiniz gibi özel dikim perde tercihinde de bulunabilirsiniz.

Firmamızda sunduğumuz tüm perdeler garantili olup tam ölçü olarak hatasız ve belirtilen süre içerisinde teslim edilmektedir. %100 müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz Yakacık perde firmamızda esnaflığın altın kuralları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Perde satışı, perde montajı, dijital baskı ve perde kuru temizleme alanında yılların verdiği tecrübe ve son teknoloji ekipmanlarla hizmet veren Yakacık perde, İstanbul ve çevre illeri en köklü perdecisi olarak bilinmektedir. İnternet alışverişinin de mümkün olduğum Yakacık perde düşük fiyat politikasıyla her bütçeye hitap etmektedir.

Perde Modeli Nasıl Seçilmelidir?

Yakacık Perdeci, Yakacık Perde
Yakacık Perdeci, Yakacık Perde

Perde seçimi yaparken sizin evinizin diğer evlerden farklı olduğunuzu gösterecek tercihlerde bulunmanız oldukça önemlidir. Klasik tasarımlardan ziyade özel tasarımlar ve özel renk pigmentleri ile başka yerde göremeyeceğiniz modeller sunan Yakacık perdeci ile tanışmanızın tam zamanı. Hayalini kurduğunuz tüm perde modellerini uzman ekibimize anlatarak dilediğiniz perdenin sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz herhangi bir baskıyı perdenize uygulama imkanı da sunan firmamızda, tamamen size özel tasarımlar hazırlanmaktadır. Örneğin; çocuğunuzun odası için tuttuğu takımı, beğendiği manzarayı ya da herhangi bir aile fotoğrafını baskı haline getirerek perdenize yansıtabilirsiniz. Bu modeller genellikle çocuk odalarında mutfaklarda ve iş yerlerinde tercih edilmektedir.

Noblesse Perde: Modern ve klasiğin bir arada bulunduğu estetik bir görünüm ortaya koyan noblesse perde, dikey perdenin kumaş ve tül ile bir araya getirilmiş halidir.

Elegance Perde: Kendine özgü bir dizayna sahip olan elegance perde, katlamalı perdenin zebra perde kumaşı ile bir arada kullanılmasıyla oluşmaktadır. Tül ve kalın kumaş kısımlarının üst üste binerek eşsiz bir tasarıma sahip olan elegance perde, evinizin görüntüsünü muhteşem hale getirecektir.

Katlamalı Perde: Klasik perde kumaşlarının içine geçen çubuklar sayesinde birbiri üstüne katlanarak farklı bir tarz ortaya koyan katlamalı perde modeli, ev dekorasyonlarında klasik ve modern bir görüntü elde etmenizi sağlamaktadır.

Kumaş ve PVC Dikey Perde: İç mekana giren ışık miktarının kolay ayarlanmasını sağlayan kumaş ve PVC dikey perde modelinde çok sayıda renk seçeneği bulunmaktadır.

Jaluzi Perde: Genel olarak ofis ve iş yerlerinde tercih edilen jaluzi perde, dayanıklı ve uzun ömürlü bir üründür. Alüminyum ve ahşap olmak üzere 2 farklı malzemeden üretilmektedir.

Zebra Perde: Saydam, yarı saydam ve karartma kumaş seçenekleri ile üretilen zebra perde, hem tül hem de güneşlik özelliğine sahiptir.

Stor Perde: Güçlü güneş ışığına karşı etkili çözümler ve geniş pencere yüzeylerini örtebilen stor perde, teknik, akustik, anti-bakteriyel ve alev geciktirici kumaş seçeneklerine sahip olarak hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir